KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15904042
nr 1590 4042
Stig Åsberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Stig Åsberg (1909-1968), Sverige, daterad . Signerad, numrerad 20/150,57,21x14 cm, yttermått inklusive ram: 46x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 januari 2024
kl 20:45:05
15/1 19:56:26
Stig Åsberg
Läs mer om Stig Åsberg